Nikon D7000


Пам'ятаєте я не міг визначитись між двома моделями дзеркальних камер від Canon. Перечитано купу оглядів, напевно переглянув всі відеоролики на ютубі які стосуються і 60D і 550D. Те, що 60ка краща з усіх сторін, то це 100%.

Але десь місяць тому зайшов я на форум клубу фанатів Нікон. Інша «релігія», як кажуть в вузьких кругах :) І вона мені доречі сподобалась :) Не скажу, що я фанатично налаштований, але Nikon D7000 мені сподобався однозначно.Деякий функціонал перепригує ту ж кенонівську 60D в декілька разів. Не буду розписувати деталі, порівняльні огляди можна знайти на онфото.ру або на форумі фотокаравана. Тут я просто пишу про свої відчуття. Мав можливість тримати в руках трошки старшу модель D90. Одразу відчувається, що техніка серьйозна і орієнтована на справді цінителів фотоділа.

Тепер сумна частина сьогоднішнього посту. Наразі повністю суму на d7000 ще не зібрав, сума не маленька як на мене, тому почав шукати способи як відпрацьовувати вкладені кошти. Не маю на меті заробляти великі гроші на фото, але чому ж не спробувати як буде така можливість. Великий гугл допоміг знайти відповідь на моє запитання "Можно ли заработать на фотографиях?". Нічого неможливого немає, матеріал прочитано, посилання на фотобанки вже в закладках браузера, залишилось діло за малим :)

Сподіваюсь, що в жовтні я вже стану власником новенького гарненького чорненького з червоними полосками Nikon D7000 :)

ps: я здоровий і дах в мене не поїхав :)

  • 0
  • 16 сентября 2011, 22:08
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.