Продам Dell Vostro 1500


Захотілось змінити свою робочу машинку, зараз активно використовую Dell Vostro 1500, жодних механічних пошкоджень, подряпин і т.п. Абсолютно справний ноутбук. Конфігурацію можна знайти в неті.З компьютерами знайомий вже дуже давно, тому знаю як спілкуватись з такою технікою. Реально ноут хороший і справляється з усіма поставленими задачами. Основний плюс, який мені ДУЖЕ подобається є те, що ноут не маркий, на ньому не видно жодних відбитків пальців.

Причина продажу банальна: декілька друзів понакупляли собі нові ноути, хочеться просто обновитись і ще один момент, те, що 15,4" трошки напряжно з собою таскати хоч і є відповідний кейс для нього. Необхідна біль мобільна конфігурація.

Тому проаналізувавши свої потреби вирішив купить нетбук. 13-14" мені вистачить, 14" — ідеальний варіант. В ігри я не балуюсь, тому мені абсолютно не потрібні ресурси для запуску ненажерливих іграшок. Вибрав декілька моделей, але їх основний недолік — вони глянцеві. Терпіти не переварюю запальцовані ноути, тому мої пошуки ще не закінчені.

Велике прохання: у кого є нетбуки, скидайте в коменти свої моделі і напишіть декілька слів, чому ви вибрали саме цю модель, а не іншу. Дякую!

  • 0
  • 12 октября 2011, 13:18
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.