Необхідні нові меблі для ванної. За що мені така кара?


Пам'ятаєте я писав, що ми зробли ремонт (1, 2 і 3). Ага, зробишь тут.

А памятаєте я писав, що ми купили «собачку»? Не пам'ятаєте? Правильно, бо мені здається я якось пропустив цей момент, а нажаль треба було не пропускати і написати. Чому нажаль?

По-перше, ідея заводити «собачку» була не моя.
По-друге, «собачка» виріс і почав від нудьги (дома ж нікого нема, всі на роботах) завдавати фізичну (а мені моральну) шкоду наши меблям. Я вже мовчу про віддертий лінолеум та розірваний диван. В коридорі нова прихожа вже залишилась без однієї ручки з надщербнутим вуголком, який вже не підлягає ремонту. Ручку ще можна замінити або взгалі купити нову, це не проблема. Моєму «щастю» тоді не було меж! Я думав я його…

Вчора наша собачка… (тут іде трьохповерховий матюк) дісталась до меблів в ванній кімнаті. Двері в ванну були закриті, додумався якось лапою зачепитись і відкрити. Теперь думаю, де я маю купить мебель для ванной. Абсолютно не заплановані витрати і абсолютно не вчасно. Зараз є куди гроші витрачати.

УВАГА! Не заводьте собак в квартирах, особливо в хрущовках! Пожалійте собаку і себе в першу чергу. Я вже нікуди не дінусь, а Ви подумайте!

пс: собачка — доберман, кобелюка (а хочеться зараз назвати словом на літеру С...), 1 рік і 2 місяця.
ппс: літом було простіше, відкритий балкон і він спав там цілий день. Зараз на балконі холодно і він закритий, от він і шукає собі пригод.

  • 0
  • 3 ноября 2011, 16:03
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.