Субота - робота по дому, прибирання


Субота — час прибирання в квартирі.

Вирішив сьогодні навести порядок на балконі, який з літа успішно забарикадований всяким будівельним хламом. Ремонт же був і кінця йому нема :(

Повикидав все, що вже взагалі не потрібне. Пусті банки від фарби, залишки шпалерного клею, який успішно випарувався і просто займає територію. Мішок шпатлівки, півмішка піску, цемент виніс в підвал. Виявилось, що багато місця було зайнято практично нічим і нераціонально використовувалось. Все, що мало якусь цінність перебрав і поскладав у шафу (спеціально підготував/звільнив заздалегідь).

В завалах на балконі знайошов візитівку автоцентру "Глазурит", влітку був у родичів в Єкатеринбурзі. Напевно на вулиці хтось роздавав, а я і взяв. В сміття. Навіщо вона мені у Львові :)

Я вже було подумав «Чого мене дьорнуло полізти на цей балкон???». Розгрібати цей хлам можна декілька днів. Але спільними зусиллями завал був поборений. І наразі я задоволений порядком, стало набагато краще ніж до того.

Порада:
Викидайте або віддавайте старі непотрібні Вам речі. Це звільнить Вас від перекладання їх з місця на місце. Не заростайте непотрібними речами.
Згадав Задорнова з його жартом про старі лижі на балконі. Навіщо зберігати одну лижу? А раптом стане в пригоді.


  • 0
  • 5 ноября 2011, 23:16
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.