Дружина на сессію в Київ, а я в Луганськ по роботі


Ціє весни дружина вирішила поступати і здобути другу вищу освіту, нажаль в нашому місті відмінили курси перекваліфікації, поступати заново на перший курс якось накладно, тим паче, що вже є одна вища освіта цього вузу. Знайшли альтенативу в Києві — Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова. Поїхали в серпні, здали документи, поступила.

Як на зло в вересні одна знайома розповіла про аналогічну освіту в Тернополі, де ж вона була раніше?!!! Тернопіль значно ближче ніж Київ, додаткові витрати на дорогу до Києва, проживання там досить не дешеве, а на носі сессія. Вчора придбав квитки в залізничних каса, дружині до Києва, собі в Луганськ. Дуже переживаю як вона буде повертатись, в передноворічні свята просто нереально купити квиток.

Я по роботі з двом колегами їду в Луганськ. Це не означає, що я сюди не буду заходити. Вирішили, що дешевше снять квартиру в луганске посуточно на тиждень, ніж поселитись в готелі. У кого є якісь варіанти — актуально до кінця тижня. Перший раз буду в Луганську, сподіваюсь колеги проведуть невеличку екскурсію по місту, бо коли їхав сам — нудно, перевірено неодноразово в відрядженнях по іншим містам України.

  • 0
  • 23 ноября 2011, 11:57
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.