Чорна смуга в житті :(


Оптимізм/ентузіазм/позитив/настрій впав нижче плінтуса :(

Навіть не знаю що сталось, абсолютно все набридло. Жодного радісного моменту за цілий місяць, хандра. Хочу відпочити, хочу провалятись на дивані цілий тиждень, хочу нікого не чути і жодного дзвінка з запитаннями «Ти де?».

На роботі вже немає тих результатів яких очікував, точніше оцінка моєї роботи в грошовому еквіваленті на порядок не та на яку я законно сподівався, що дуже пригнічує і зовсім зникає бажання працювати далі. Відсутність мотивації вбиває. Постійні відмовки «завтра», «після завтра», «на наступному тижні» заколупали.

Маю надію, що цей осінній застій пройде і зима буде для мене новим результативним етапом в житті, сподіваюсь все піде тільки вгору, тільки вверх. Більше клієнітів — більше прибутків. Єдине, що справдів піднімає настрій, це те що скоро буде переді мною не легкий выбор авто, з моєю бочкою я вже попрощався. Порада: помийте машину, зробіть гарні фото машини, подайте оголошення в автобазар.

Доречі, якщо Ви керівник фірми/компанії/установи, ніколи не кажіть своїм працівникам «завтра», «після завтра», «на наступному тижні», коли маєте розрахуватись за виконану роботу. Цим Ви абсолютно відбиваєте бажання надалі співпрацювати з Вами.


  • 0
  • 2 декабря 2011, 16:17
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.