D7000 немає в продажу


Я вже було змирився з тим, що ціна фотоапарата зросла на 100 баксів через повені в Таїланді. Так біда не приходить одна. Він банально зник з прилавків. Пошуки на розетці, цифрі, фотосейлі нічого не дали. Є нова Nikon 1 (nikon one), а ось d7000 немає. Навіть попередня модель D90 є, бери — не хочу.

Вже підозрюю, що до Нового Року я не стану щасливим власником Nikon D7000, і ряди фанатів Никон не поповняться мною. Не бачити мені такого подарунка під ялинкою, нажаль :(

D90 з принципу не хочу, вже дуже довго я пускав слину на нову модель. Погуглити, наткнувся на інформацію про те, що Никон готує новинки, але почитавши характеристики зрозумів, що оновлення торкнуться лінійки професійних моделей, і те, що в них засунули мені абсолютно не по кишені.

Знайомий нещодавно придбав Sony A77, дуже хвалить автофокус, каже, що він просто миттєвий. Може змінити «релігію» або все таки дочекатися D7000? :)

пс: Доречі, після покупки Соньки він майже нашару професійно потестив апарат в студії. Аренда фотостудии вийшла йому так дешево через те, що фотограф в студії погодився на бартер. Він до обіду вивчає соньку і тестує її, а після обіду студія була в повному розпорядженні знайомого. І я там був і пускав слину, на всю ту техніку, яка там була :)

  • 0
  • 12 декабря 2011, 18:23
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.