Проектор або телевізор?


Літо, липень 2011:
Так вийшло, що є в спальні стіна, абсолютно нічим не зайнята, навіть картин на ній ніяких немає. Думаю, а чому б не купити проектор і не дивитися на стіні фільми. Відмінна ідея, подумав я. Поліз дивитися ціни, був вкрай неприємно здивований рівнем цін на здавалося б банальний проектор. Я сподівався вкластися максимум в 300 баксів за комплект (проектор, екран). Ага, не тут то було. Тільки проектор від 500 умовних одиниць, плюс екран — ще 50 уо. За таку суму можна взяти LCDшку, правда не таких розмірів, як показував би проектор, але принаймні довговічніше.

На цьому варіанті тоді і зупинився. LCD телевизоры Харьков зараз доречі стали ще більш цікавими по цінах. Придивлявся до Samsung-ів з їх SmartTV.

Зима, 15 грудня 2011:
Сьогодні по роботі був в одному закладі розважального характеру (бар коротше кажучи) Не просто бар, а спорт-бар, тобто можна просто прийти, подивитись футбол і нічого не замовляти. Але суть не в цьому. Після 15 хвилин перегляду футболу на величезному екрані я знову загорівся придбанням проектора.

Найсмішніше, що в якості екрану вони використовують лист гіпсокартону в дерев'яній рамці:) Пофарбували в білий колір і чим не екран?! :) Оригінально, чи не так?

Проектор BenQ, такий як на малюнку вище, якість як на мене суперова. Проектор по HDMI був підключений до супутникового тюнера, включили футбол в HD і я завис :) Я ніби був на стадіоні, реально зачепило.

  • 0
  • 15 декабря 2011, 21:29
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.