Трохи не зірвався корпоратив


Сьогодні у мене мало не зірвався новорічний корпоратив. Якщо б не вчасна реакція відповідальних за обладнання компаній, мав би великий цурес. Мені як завжди пощастило з обов'язками в передноворічні дні і чомусь як правило все повинно статись в один день і тоді, коли я відповідальний.

Оскільки займаємось м'ясом, не буду вдаватись в подробиці, є у нас невеличкий склад в якому працюють чіллери. Для тих хто не в курсі, чіллер — це така холодильна установка, яка застосовується для кондиціонування повітря в приміщеннях великого, частіше всього промислового масштабу. У нас масштаби не промислові, але обладнання таке використовуємо. І знову ж для тих хто не в курсі, їх треба періодично заправляти. В принципі так само як і кондиціонери, фізика приблизно однакова.

І дивнми чином необхідність перезаправки співпала з початком святкування нового року. Повезло, що заправка чиллера зайняла по часу десь годинку, дуже дякую оперативному реагуванню персоналу обслуговуючої організації. Розумію, кінець року, у всіх корпоративи, святкування, і тут ми з своїми проблемами.

Порада — звертайтесь та співпрацюйте з перевіреними компаніями, сьогодні я в цьому переконався. Пішов…

  • 0
  • 28 декабря 2011, 14:59
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.