До Нового Року залишилось 2 дні


До Нового Року залишились лічені дні. На вулиці жодного натяку на зиму, якщо б сталось так що я не пам'ятав би яка сьогодні дата, я б з впевненістю сказав, що на дворі листопад, а не кінець грудня.

Дружина вже повернулась з сессії, і ми в першу чергу купили ялинку, доречі «чіповану». Чіпованою вона була коли продаваць обвязував гілки, і я бачив чіп на нижній гілці. Принесли додому, а чіпа немає. Вправні продавці вміло зривають ці чіпи з проданих ялинок і чіпляють на нові.
Якась не зрозуміла ця боротьба проти незаконних зрубів ялинок, з одим чіпом можна продати десяток ялинок, власне продавці цим і користуються.

Годинки дві наряжали ялинку під новорічну музику, гирлянди, іграшки, зірочка на верхушці. Ось де новорічний настрій, на відміну від вулиці.Вже зранку встановив на ноуті обои для рабочего стола кошки в снігу. Наступаючий рік — рік дракона, але цікавого дракона я не знайшов, тому встановив котячих. Чесно кажучи мені більше подобаються абстракції, але оскільки ноутбуком користуюсь не я один, треба підлаштовуватись і під вподобання дружини.

  • 0
  • 29 декабря 2011, 12:22
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.