Післясвятковий депресняк і як з цим боротись


Нарешті скінчився сезон Новорічних свят! Всі повертаються в робочий режим, але не всі правильно це роблять. Перші робочі дні нового року після майже двох тижнів застіль перетворюються на муки. По собі знаю. Бажання віддатись з головою в роботу абсолютно відсутнє, навіть сама спроба придушується у зародку :)

Особливо не заздрю тим хто, наприклад, проживає досить далеко від рідних, і з нетерпінням чекав цих свят, щоб зустрітись з родичами та друзями. Головою ми залишаємось у відпочинку, а от тіло бездумно знаходиться на робочому місці. Депресняку додає ще той факт, що за звичай прихід Нового року — це очікування чогось нового, якихось позитивних змін в житті, а повертаючись на своє робоче місце ми бачимо тих же колег, ті ж обличчя, стіни, стіл і так далі. І приходить розуміння, що абсолютно нічого не змінилось, і не факт, що в найближчий час зміниться як забажали.

На справді, найкращий вихід з післяноворічної депресії це почати втілювати заплановане, невже ви нічого не загадали в новорічну ніч?! Час спробувати щось нове, відкрити для себе нові враження, які стовідсотково дадуть відчуття, що з приходом нового року у вас дійсно наступили зміни в житті. Якщо ви давно мріяли про якісь дрібниці, не змушуйте себе чекати, візміть і купіть/зробіть. Ось, вчора ми вперше спробували як працює послуга доставка еды на дом, замовили суші. Хоч ми і переплатили трішки, але ця переплата в кілька гривень — це ціна наших нових вражень від послуг, якими раніше не користувались + хороший настрій та гарна компанія. Я розумію, що комусь це здасться буденним явищем, але завжди для когось щось вперше.

пс: досить довгеньке оповіданнячко вийшло, трішки сумбурне, але… :) почав за здравіє, закінчив… :)

  • 0
  • 16 января 2012, 22:31
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.