Серіали затягують


З приходом швидкісного інтернету, не знаю як у вас, у мене так точно, телевізор відійшов дуже далеко на задній план. Звичайно ж якщо Ваш телевізор — це 40 дюймова LCDшка, на задній план вона ніяк не попаде. Але оскільки у нас звичайний телевізор, то за призначенням ми його використовуємо досить рідко. Останні новини — з інтернету, фільми/серіали — торренти.

Підсіли на перегляд серіалів, вже переглянули «Як я зустрів вашу маму», «Світлофор», «Майк і Моллі», «Анатомія Грей», в планах посмотреть онлайн сериал Доктор Хаус.

Два дні тому переглянув третю серію другого сезону серіалу «Шерлок». Сюжет заснований на творах Артура Конан Дойля про Шерлока Холмса, дії серіалу відбуваються в сьогоднішньому Лондоні.

Дуже цікавий серіал, заздрю тим хто не бачив попередніх серій, оскільки є можливість переглянути всі серії одразу. Гарантую, ви не пошкодуєте витраченого часу. «Шерлок» мені настільки сподобався, що я обов'язково напишу про цей серіал ще.

Дуже часто з дружиною не можемо поділити ноутбук. Вона хоче один серіал, я відповідно інший, намагаємось знаходити компроміси. Доречі, кожен з названих вище серіалів рекомендую до перегляду в сімейному колі, задоволеними залишуться всі, від наймолодших, до найстарших.

  • 0
  • 18 января 2012, 16:08
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.