Чи варто і далі працювати на "дядю"?


Трішки матеріалу для мізків…

Сядьте і запитайте себе, який шлях Ви дійсно хочете вибрати. Чи хотіли б Ви залишити теперішню роботу і з головою зануритися в щось нове? Або Ви віддасте перевагу стабільності поточного стану речей? Але врахуйте, що зосередженість на одному напрямку, значно підвищує шанси на успіх.

Реальний приклад. Влітку 1994 р. Джефф Безос залишив свою роботу в якості віце-президента з фінансів в компанії DE Shaw. Він та його дружина переїхали в Сіетл, щоб використати вибухове зростання популярності Інтернету та запустити Amazon. Коли сайт був запущений в 1995 році, всі в компанії працювали до двох-трьох годин ночі, стоячи на колінах на бетонній підлозі, упаковуючи книги і відсилаючи їх адресатам. Джефф був переповнений своєю мрією. Чи став Амазон тим, чим він є сьогодні якщо б Джеф Безос вирішив залишитися на своїй роботі і лише частину вільного часу присвячував своєму новому проекту?

Не подумайте, що це заклик масово звільнятись і занурюватись у нові ідеї. Це лише заклик замислитись чи справді Ви займаєтесь тим, що Вам подобається і над чим справді бажаєте працювати в найближчі роки?

Доречі, ті, хто взагалі в пошуках чим зайнятись зверніть увагу, є вискооплачувана работа в днепропетровске вакансии відкриті. Звертайтесь! Не всім щастить одразу розпочати прибуткове діло, але й досвід найманого працівника ніколи не зашкодить на шляху до побудови власного бізнесу.

  • 0
  • 27 января 2012, 00:20
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.