Робота на літо в Криму - суміщаємо приємне з корисним


Я думаю, що знайдеться чимало охочих поєднати корисне з приємним і влаштуватися на роботу в Криму. При цьому, якщо знайти графік добу через дві, то можна і відпочити і попрацювати. Як вам? До мене вже звернулоь двоє знайомих студентів за порадою, в студентські роки я років три так щоліта «відпочивав» в Гурзуфі.Попереджаю, в літній сезон работа в крыму для непідготовлених просто не стерпна. Палюче сонце напікає в голову так, що в обід не реально вийти на вулицю, земля нагрівається, дихати немає чим. Після такого пекельного робочого дня відверто кажу хочеться тільки обійняти подушку і дати хропака.

Звертайте увагу на роботодавців! Не віддавайте нікому свій паспорт, заздалегідь домовляйтесь про заробітну плату, але і це не гарантує, що Ви будете отримувати те, що домовились.

Якщо ви все ж таки вирішили «відпочити» влітку на південному узбережжі Криму і заробити на цьому, потурбуйтесь про робоче місце заздалегідь, вже з травня всі хорощі ваканті місця розбираються на ура. Тому, вирішили? Не зволікайте!

  • 0
  • 23 февраля 2012, 00:13
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.