D7000: ціни падають, хотілось б скоріше


Пам'ятаєте, як затопило Тайланд? Ця трагедія відбилась не тільки на жителях Тайланду, а й на людях які взагалі не були в Тайланді, на простих покупцях по всьому світу.

Через повінь постраждали розташовані в Таїланді виробництва компаній Canon і Nikon, що спеціалізуються на випуску фототехніки. Перший поверх одного з заводів Nikon був повістю в воді. І як на зло цей тайландський завод Nikon займається випуском дзеркалок аматорського рівня. Моя D7000 як раз знаходиться в топі цього аматорського рівня.

Восени дзеркалка швидко зросла в ціні, звичайно ж спекулянти не пропустили тему щоб не нажитись на чужому горі і не продати зникаючу техніку в 2 рази дорожче. Зимою фотоапарат продавали одиниці по ще більш космічним цінам. Сьогодні помітив позитивну динаміку. У мене хорошие новости для тих хто теж стежить за D7000. Ціна по-маленьку повзе вниз.

Звичайно, ціни ще досі не співпадає з тою ціною, яку готові платити за D7000, але вже э зрушення. Сподіваюсь в кінці травня я вже викладу сюди перші світлини з власного Nikon D7000. Обіцяю, Ви будете перші хто їх перегляне.

ПС: Доречі, компанія Нікон в лютому представила дві нові професійні камери Nikon D800(D800E) та Nikon D4. Цінові, як і професійні якості я не потяну, тому на них навіть не задивляюсь.

  • 0
  • 29 февраля 2012, 15:52
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.