Наліпки на клавіатуру вже не в моді


Підігнали за символічну ціну ноут Acer Aspire (конкретну модифікацію не пам'ятаю), стандартна п'ятнашка, 160 GB, Wi-Fi, камера, не тормоз, але й не остання модель. Нормальний робочий ноут, як раз для дружини. Щоб щось набрати в ворді, полазити в неті та посидіти в однокласниках — ідеальний варіант. Єдина проблема — на клаві відсутні російські літери, english only. :)

Виявляється, щоб знайти наклейки на клавиатуру у нас в місті треба ще й добряче побігати. Ті, хто займаються продажем нової комп'ютерної техніки взагалі не продають цей атавізм, оскільки знайти нову клавіатуру/ноут без російських/українських літер треба дуже постаратись.

Наші, любі друзі, китайці вже давно піклуються про нас і випускають клавіатури/ноутбуки з додатковими літерами.

Я вже досяг того рівня спілкування з клавіатурам, що мені чесно кажучи взагалі не потрібні написи на клавішах. Можу набирати текст навіть не дивлячись на клавіатуру. В цьому є свої плюси і жирнющі мінуси. Інколи шеф просить набрати якийсь текст пояснюючи, що я це зроблю швидше ніж секретар. А навіщо тоді секретар??? Нажаль ще не навчився відмовляти, але обов'язково навчусь.

  • 0
  • 29 февраля 2012, 16:43
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.