КВН - це не просто гра, це спосіб життя


КВН (укр. КВК) — клуб веселих та кмітливих. На пострадянському просторі напевно не знайдеться того, хто не знає цієї аббревіатури.

Пишаюсь тим, що в студентські роки мав невеличке відношення до цієї прекрасної гри. Молодість відома своєю відчайдушністю, емоційністю й енергією. Студентське життя — один із самих веселих і цікавих періодів, коли день сповнений пригод. Хочеться реалізовуватись, втілювати свої творчі амбіції в життя.

Завдяки КВН на сьогоднішній день я маю широке коло знайомих та друзів, саме в студентські роки формуються найважливіші та найміцніші зв'язки, спільна боротьба з гранітом науки об'єднує :) Тому, якщо Вам пропонують прийняти участь в будь-яких студентських капустниках, виставах, посвятах, днях нароження факультетів (вузів), беззаперечно погоджуйтесь і не соромтесь. Через 5-10-20 років Ви з теплом будете згадувати пережіті моменти.

КВН 2012 высшая лига нажаль зараз не та, яка була років 5 тому. «Утомленные солнцем» була моя найулюбленіша команда, Галустян був безподобний у будь-яких мініатюрках.

Доречі, Ви помітили, що сьогодні більшість ведучих на українських каналах — це випускники Вищої Ліги КВН різних років, різні гумористичні шоу — теж КВНщики.

  • 0
  • 15 марта 2012, 21:58
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.