Хочуууууу...


Досить давно не ставив перед собою цілі до яких би я цілеспрямовано йшов. Помітив, що зароблені грошенята розлітаються наліво і направо з шаленою швидкістю, середньостатистичні витрати — це комунальні платежі, їжа, дещо з побутової хімії і все, скінчились грошенята. Розваг як таких немає, куди гроші йдуть, не зрозуміло.

Отже, для того, щоб навчитись економити і відкладати гроші, в планах на найближче майбутнє придбати собі такі іграшки:
планшет Acer мінімум 10 дюймів на андроіді;
— смартфон теж на андроіді (подобаються гаджети виробництва HTC);
— дзеркальний фотоапарат Nikon (я напевне вже замучив вас своїм D7000);
— продати старий ноут і купити новий;
— lcd телевізор Samsung 37 дюймів;
перфоратор Makita або Metabo;
— болгарка.
Останні два пункти з початком дачного сезону стали дуже актуальні, тим більше, що на наступному тижні плануються роботи по зтягуванню дачного будинку. За зиму з'явилось кілька тріщин і щоб зупинити подальше їх поширення будемо стягувати стіни.

Чому андроід? Тому що танці з бубном навкола айтюнса мене не вражають, а з андроід маркетом я вже знайомий. Все просто і елементарно, як борщ. Зараз дружина на своєму аштісі дізаєрі підсіла на Grenadier для Android — захоплююча аркада. Аналог Angry Birds, підриваєте ваших противників, в кожному рівні треба знищити всіх ворогів, розумно розкидаючи обмежене число бомб. По суті це потрібно зробити в кожній аналогічній грі, не знаю чим, але чимось ця іграшка затягує на відміну від інших. Для тих хто відстрівся в Angry Birds рекомендую спробувати і цю.

  • 0
  • 8 апреля 2012, 13:30
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.