Жовті тюльпани - вісники кохання


Існує думка, що жовті тюльпани — до розлуки, пам'ятаєте слова з пісні «жовті тюльпани вісники розлуки", але чи завжди це так, можливо це лише склався стереотип, який варто спробувати змінити?

А ось і сама винуватиця, але ж це всього лишень пісня.


Не вірте забобонам, жовтий тюльпан — каже «я люблю тебе»! Не варто ж боятися дарувати жовті тюльпани людям, якщо це їх улюблені квіти, адже люблять вони їх не випадково і саме жовті.

Тим більше їх варто подарувати, якщо це улюблені квіти вашої Коханої, яких Ви їй ніколи не дарували через острах, що вона не правильно Вас зрозуміє, цього не станеться, для неї жовтий це символ тепла і радості, а тюльпани символ ніжності, любові.

Власне, вчора я так і зробив, зірвав на дачі 29 жовтих тюльпанів, і розбавив їх блакитними півниками (здається так вони називаються, дивіться фото)

Букет вийшом патріотично жовто-блакитним, але бомбезний, дружина в захваті. Вартість — копійки, якщо купляти на базарі, тюльпани зараз є у кожної продавчині. :)

пс: для тих хто хоче вирощувати тюльпани, зверніть увагу на время посадки тюльпанов. Жовті тюльпани у нас відцвітають останніми. Весь травень був в тюльпанах, першими відійшли червоні, а далі настала черга різнокольорових.

Кілька яскравих фото:

  • 0
  • 10 мая 2012, 22:33
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.