Нові горизонти


Оскільки ноут зараз у моєму повному володінні (по причині яку я згадував в попередньому пості), є можливість і час зайнятись додатковим заробітком, а саме трішки попрацювати копірайтером.

Взагалі-то робота копірайтера має досить складне визначення, але в моєму випадку заработок для копирайтера є написання статей і текстів на замовлення. Такий заробіток вважається найприбутковішим в інтернеті. Якісні копірайтери заробляють по 1500-2000 убитих оленів в місяць. Досягти такого звичайно важкувато, але от 500-1000 рублів (російських, нажаль гривнями в неті ніхто не розраховується) за день заробити можна, тільки доведеться попрацювати головою і руками! Заробити власне можна на спеціальних біржах копірайтингу.

Описувати біржі не буду, обмежимось тим що вони є і приносять дохід тим хто ними користується. Мета посту була повідомити Вам, що інтернет на сьогоднішній день не обмежується тільки ел.поштою, однокласниками і вконтакті, є люди, які заробляють тисячі баксів навіть не виходячи з власної домівки, то чом би не спробувати?

Головне відразу не намагатись заробити мілліони. На початку необхідно працювати акуратно, заробити собі рейтинг і набрати позитивні відгуки, і вже тоді можливо будуть дорожчі замовлення.

Підсумовуючи: якщо є бажання і трішки вільного часу можна заробляти навіть на власній фантазії і вмінні натискати кнопочки на клавіатурі. Не лінуйтесь!

  • 0
  • 11 мая 2012, 23:30
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.