Як часто ви переглядаєте власне весільне відео?


Питання стосується чоловіків. Мене колупає цей «Катрусин кінозал» майже кожного тижня. Я не розумію, що там може змінитись з минулого тижня. Все ж таке саме як і позаминулого. Дайте йаду, врятуйте мене. :)



Чому жінки так люблять по 300 разів переглядати весільне відео? Не розумію. А ще більше дратує перемотування назад і перегляд моменту ще по 2-3 рази. Просто казка для моїх нервів.

І найголовніше — кожний перегляд супроводжується одними і тими ж емоціями і зітханнями. «Яка ж я була гарна!», «який класний танець», «гарне платтячко у Свєтки». І так кожний раз!

Весільний танець знайомий хореограф нас вчив майже два тижні. І що? Нафіг воно треба? Банальні рухи (па) в виконанні незгарбного мене. І найприкріше, що дійсно такі танці один в один у кожної третьої пари. Хоча є і свої плюси в весільному танці, це зайвий привід пустити сльозу батькам, особливо вразливих батьків танець розчулює на всю катушку, інколи потоки сліз досить важко зупинити. :)

Підбиваючи підсумки, якщо ви не абсолютний ледар — погоджуйтесь на тиждень тортур з хореографом. В майбутньому Ви абсолютно не пожалкуєте, і буде Вам винагорода у вигляді схвальних поглядів рідних і друзів, хоча після мільйонного перегляду весільного відео все може бути :)

  • 0
  • 15 мая 2012, 11:27
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.