Хочу в відпустку


Моя мрія на це літо — Таїланд, а саме острів Пхукет.Буде дуже круто, якщо вдасться вирватись з пазурів задушливого міста хоча б на тиждень. Ми, діти асфальту, за цегляними будівлями взагалі не бачимо природи, мене спасає дача на Дністрі, а з тих хто взагалі не виїзджає з міста я просто в шоці, як вони живуть, не зрозуміло.

Останнім часом підсів на блоги про Таїланд, точніше навіть не про самий Тай, а про те як люди без зайвих роздумів змінюють місце проживання і переїжджають на узбережжя Таїланду. Читав про парочку (чоловік з дружиною) з 4-х місячною дитиною, взяли, зібрались, здали квартиру в Києві квартирантам і рванули на о.Пхукет. І жодних роздумів, отак, взяли і змінили своє оточення. Напевно я б так не зміг.
Таїланд — це країна емігрантів. З усіх країн світу сюди стікаються тисячі людей у пошуках кращого життя в умовах теплого клімату.

Люди пишуть про ціни: за копійки знімають здоровезні будиночки з басейнами, їжа по нашим цінам теж копійки, а асортимент навіть не зрівняти з нашим. Працюють віддалено в інтернеті, дехто взагалі відкриває там представництво своєї компанії і навіть не думає повертатись. Читаю і заздрю білою заздрістю, хочу теж бути безтурботним.

Як зважитись на зміну задушливого офісу на просторий Тайський будиночок? Можливо цього літа здійсниться моя мрія і все ж таки відпочину в Таїланді, спочатку тиждень, а далі побачимо. Все може бути… :)  • 0
  • 5 июня 2012, 15:17
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.