Туристичний план на літо 2012


Сьогодні 11 червня 2012 року, а я ще зовсім ніде не побував (дачу в розрахунок не берем). Літо почалось, а я сиджу дома, точніше робота -> дім -> робота -> дім. Таке коло речей мені абсолютно не подобається і я вирішив скласти невеличкий план на літо 2012, ну хоча б на червень.

Відпустка в Таїланді, наразі знаходиться на стадії мрії, і так нікуди і не просунулась. Якщо чесно, брати відпустку на роботі і проводити її вдома на дивані я не маю ніякого бажання, і до тих пір поки я не буду впевнений, що буду кудись їхати/летіти/пливсти, заяву на відпустку я не напишу.Отже, в планах є відвідати:
— водоспади в селі Розтоки;
— водоспади в Червонограді aka Джуринський водоспад, чув, що там хочуть провести якийсь фестиваль, пощастить, то попаду і туди;
— водоспади в селі Шешори;
— провести вихідні у Львові, напевно це буде після закінчення Євро;
— хочу на море, будь-куди тільки не Одеса і не Крим, там я бував занадто часто, це по-перше, а по-друге, ціни на проживання, харчування, розваги такі, що якщо я полечу в Єгипет з All Inclusive, то в мене ще залишаться гроші, а з Криму з цим самим бюджетом я поїду без копійки.
— піти в похід в гори;
— сходити на рибалочку;

Плани, як бачите Наполеонівські, але вважаю, що при наявності бажання і невеличкого бюджету, цілком здійсненні. Перелік обов'язково буде доповнюватись. Фотозвіти про відвідані місця чекайте згодом.

  • 0
  • 11 июня 2012, 13:21
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.