Жалюзі на дачі - пік понтів :)


Завтра 1 вересня! Літо скінчилось, але дачний сезон ще навіть і не думає закінчуватись. Та й не потрібно, хочеться ще місяці зо два тепла, а далі вже можна й сніг, щоб без болота.

Зараз повним ходом іде збирання врожаю. На минулому тижні викопали всю картоплю, залишились помідори і трішки огірків. Яблука і виноград залишаються на жовтень.Завтра планую понтанути перед сусідами «новими» жалюзями на вікнах дачного будинку. Жалюзі від ЛДстайл.ру, нормальні такі вертикальні жалюзі. Справно відслужили два роки у нас в старому офісі, навіть замовяли їх через інтернет. Помітив, що за два роки ці пластикові жалюзі не вицвіли. Головна на мою думку перевага — вони не притягають пил, а також не вимагають постійного догляду, достатньо протерти вологою серветкою з будь-яким миючим засобом.

Після переїзду з старого офісу залишились мені на пам'ять два таких комплекти з двох вікон :) Просто викинути якось не по-людськи, скрутив і відвіз на дачу.

І ось настав той день, коли знайшовся час і бажання їх змонтувати. Завтра викладу фотозвіт моїх понтів. Нагадую, що дача в мене одному з сіл району області, тож сусіди прості люди звиклі до простого, а тут жалюзі. Хоча село селом, але в кожного стоїть супуткова тарілка, тож мені є до чого прагнути.

  • 0
  • 31 августа 2012, 22:53
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.