Відпочинок на Дністрі


Ви напевно помітили, що з червня я практично не додавав нового матеріалу на сайті. Банально не було часу, не можу сказати, що був зайнятий по вуха, просто працював, відпочивав, працював, відпочивав і так далі в такому ж руслі. Відпочинок виявляється теж вимагає вільного часу.

Переглянув свій Туристичний план на літо 2012. Планувальник з мене ніякий, ось зараз переглядаю і з всією відповідальністю можу заявити: ЖОДНИЙ ПУНКТ плану не був виконаний. ЖОДНИЙ! :) Але я виконав інші, яких не було в переліку.

Отже, в серпні зміг вирватись на тиждень на Дністер в село Кормань, Сокирянського району Чернівецької області. Палатки, вогнище, нажаль без рибалки, не було справжніх рибалок серед нас.Село Кормань знаходиться вище по течії Новодністровської ГЕС, тому Дністер тут великий і глибокий, практично судоходний. Великих човнів я там не побачив, але «бідненькі» яхти «найбідніших» верств населення траплялись. По приїзду вирішив погуглити скільки ж коштує таке задоволення, але побачивши ціну тільки на двигун http://kapitan.ua/product/lodochnyj-motor-parsun-f25fws/, подальший пошук вже не мав змісту. Дорого, дуже дорого!

Виявляється на тому місці, де ми відпочивали і плавали було село, яке затопило після будівництва греблі ГЕС. Місцеві рибалки казали, що глибина сягає 40 метрів і на дні досі стоять затоплені хати. Хоч я плаваю добре, але коли подумаю, що піді мною 40 метрів води ставало трішки моторошно.

Дуже пощастило з погодою, була спека під 35 градусів. Враження тільки позитивні, нарешті я відчув що таке «спати в палатці» :) Наступного року обов'язково туди поїдемо, дуже сподобалось.

пс: знову плани…

  • 0
  • 5 сентября 2012, 16:09
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.