Технологічний вересень 2012


Ніколи не думав, що буду так чекати вересня. Чому? Тому що саме в вересні світова спільнота побачить новий iPhone 5, можливо новий iPad Mini і на десерт щось нове обовязково покаже Nikon.

Відстежую всі ці події, чекати залишилось недовго.Apple розповсюдила ось таку візитівку. Судячи з запрошення, на якому цифра 12 відкидає тінь у формі цифри 5, під час презентації, як і очікувалося, буде представлений iPhone 5. Отже, 12 вересня буде спекотно. Про iPad mini ні слуху, ні духу. Дочекаємось 12 вересня і все самі побачимо.Далі, 13 вересня компанія Nikon щось буде представляти в Дубаї. На nikonrumors є пост з цитатою одного з запрошених на це дійство:
I just got invited to a Nikon product launch event in Dubai on the 13th. They aren't telling me what they will be launching just the following:

«Nikon is delighted to invite you to a showcase event celebrating the launch of the latest additions to its DSLR range.»

Є чутки, що буде представлений новий Nikon D600. Не будемо гадати дочекаємось і 13 вересня.Далі, Photokina відбудеться 18-23 вересня, є також певні чутки, що якщо Nikon не виправдає сподівань своїх фанатів 13 вересня, тому можливо на Photokina щось нове таки покажуть.

Відчуваю себе прихильником продукції Nikon, тому за Canon зараз нічого не знаю, можливо і вони активізуються і покажуть свої новинки в вересні.

Наскільки я знаю Canon так і не відповіли на беззеркальні камери Nikon 1 своєю продукцією. Новий Nikon d3200 має свого опонента в лінійці Canon, а саме Canon 650D. На останню новинку — фотокамеру з Андроідом на борту я взагалі не знаю як реагувати, напевно свого покупця вона знайде, але особисто я пасс.

Доречі нещодавно дізнався, що Nikon випускають не тільки фотоаппарати (дзеркальні, бездзеркальні, компакти, суперзуми, плівкові), об'єктиви і спалахи, а ще й біноклі, зорові труби, приціли, лазерні далекоміри й мікроскопи. Вражає? Приємно дізнаватись цікаві речі про улюблену компанію. Напевно, щоб завершити весь спектр оптичної продукції їм не вистачає приладів нічного бачення (пнв), хоча можливо і випускають, але не афішують. Все може бути, хто їх знає.

  • 0
  • 5 сентября 2012, 18:08
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.