Пекельна Кухня або На Ножах


Після запуску проекту «Пекельна Кухня» телеканал 1+1 реально виріс в моїх очах. Це єдине шоу, не враховуючи новин ТСН, яке я дивлюсь на цьому телеканалі. Два сезони ПК пройшли на одному диханні, кожний випуск дивились як Санта-Барбару або Просто Марію. Збиралась вся сім'я. :) Іноді бувало пропускали випуск, рятував сайт ПК, доречі останні новини, відео випусків, рецепты с фото, інтерв'ю з учасниками, все це є на офіційному сайті Пекельної Кухні. Гугліть!

Вираз «Обосрался? Да, ШЕФ!» практично ввійшов в повсякденний лексикон. :) Одним словом — шоу в цілому сподобалось, навіть дуже!

З 15 серпня Плюси почали показувати новий кулінарний баттл з Арамом Мнацакановим під назвою «На Ножах». Мої враження — не дуже, чогось не хватає, чого саме пишу далі.

В Пекельній Кухні були якісь елементи змагання між учасниками, що і було власне найцікавіше в цьому шоу, в «На Ножах» такого нажаль немає. Кожний випуск — окрема історія, новий ресторан, новий власник, нові люди. Коротко подивились як працює заклад, внесли зміни і розказали що з ним стало через місяці. Все! Як на мене змахує на таку собі рекламу цих закладів харчування.

На сайті організували цікаве опитування «Пекельна Кухня» чи «На Ножах», віддати свій голос можна за допомогою соціальних мереж: вКонтакті, фейсбук та твіттер.Отже, закликаю не байдужих і активних проголосувти за ПК! Багато часу вся процедура у вас не відніме. Дякую!

  • 0
  • 7 сентября 2012, 17:35
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.