ЯЯАААЗЬ!!! Один пункт закреслено...
ЯЯАААЗЬ!!! Один пункт в моєму списку бажань закреслено. В понеділок я нарешті придбав цифровий дзеркальний фотоапарат Nikon D7000. Про D7000 я неодноразово згадував на сайті, ось тут, наприклад.

Якщо чесно, дзеркальним фотоапаратом я марю вже роки 3 і ось наршеті моя мрія здійснилась. Вибір моделі був довгим і болісним. Три дні не випускаю його з рук. Перші світлини покажу тільки тоді, коли вони в мене почнуть получатись. В найближчі дні у мене в планах «згризти» мануал в 326 сторінок. Жодну книжку я не читав з таким задоволенням, як цей мануал :)

Перші враження:
— якісно зібраний апарат, жодних скрипів та люфтів, немов монолітний;
— перевірив на биті/гарячі пікселі програмою Dead Pixel Test, жодного немає. Вважаю дуже повезло! :)
— якість фото навіть в режимі Авто просто бомбезна, моя цифромильничка Sony DSC-W80 віддихає в порівнянні з D7000;
— задоволений покупкою як слон :)

З приводу ціни, я три місяці щоденно моніторив Розетку, Мобіллак, Фотосейл і Цифру.уа, ціни то падали, то піднімались, в основному ціни коливались за рахунок змін в курсі доллара. Найпривабливіша ціна була на фотосейлі і цифрі, але коли вже я остаточно вирішив «беру» ціна на фотосейлі зросла і досить сильно, на цифрі ціна залишалась прийнятною, але враховуючі їхні хитрі умови доставки в регіони я переплатив би навіть ціну фотосейла з доставкою. І ось якось приходить мені на пошту лист від мобіллака з кодом знижки, пробую там, ціна влаштовує, доставка взагалі копійки в порівнянні з іншмими — 20 грн, ще й їхнє представництво поряд. Замовив, з магазину передзвонили, підтвердили замовлення. На наступний день захожу на мобіллак глянути чи раптом я не лоханувся і ціна не пішла вниз, навпаки ціна на Nikon D7000 скаканула на 700 грн вверх. З чим пов'язано я не знаю. Вважаю з ціною я дуже виграв!

Порада: для тих хто не боїться купляти товари напряму з Китаю є зручний сайт http://bestchinashops.ru/priceangels/ з рейтингом магазинів. Можливо ціни там більш приємні. Доречі, на відомому магазині DigitalRev ціна на D7000 з кітом 18-105 взагалі захмарна навіть по нашим міркам. І не можу не порадити зручний QP.ua для аналізу цін, хтось користується хотлайном, хтось прайсом, а мені відверто сподобався QP, мінімум реклами, не завжди актуальні ціни, але загальну картину на ринку він показує правильно.

пс: одразу вибачаюсь за відсутність деяких знаків пунктуації, особливо ком. Пишу під впливом розпираючого відчуття задоволення.

  • 0
  • 8 ноября 2012, 13:20
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.