З наступаючим Новим Роком!


Сьогодні 31.12.2012 просто бум відвідуваності у нас на US.org.ua!

Спочатку я не зрозумів з чим пов'язана така жага до інформації в останній день 2012 року, переглянувши статистику все стало на свої місця. Виявилось більшість сьогоднішніх відвідувачів тупо шукають новорічні малюнки, і один з небагатьох на сайті прийшовся до вподоби більшості, тим більше, що він паралельно виліз в топ Google.Images (гугломалюнки) по запитам:
— з новим роком
— привітання з наступаючим новим роком
— картинки з новим роком
— вітання з наступаючим новим роком
— вітання з наступаючим
— поздоровлення з наступаючим новим роком
— побажання з наступаючим новим роком

А ось і винуватець :)


Добігає кінця 2012 рік, упевнений, цей рік приніс для кожного з нас масу різних емоцій від радості і сміху до печалі і смутку. Дуже сподіваємось, що позитивних емоцій було все ж таки більше.

Хочеться побажати Вам, впевненості в собі, міцного здоров'я, вірних друзів і побільше Вам щирої доброти, якої так мало в наш час.

З наступаючим Новим Роком!

А оскільки до Нового 2013го залишилось трішки менше 4 годин, раджу провести їх за переглядом суперського мультфільму на різдвяну тематику. Чесно скажу, дуже добрий і позитивний мульт, який принесе Вам величезну порцію новорічного настрою. Рекомендую на всі 100%

Постер:


Можна скачать blu-ray диск на любому торренті.

Напевно це останній допис в цьому році і виявляється ми побачимось з вами аж через рік :) Щасливого Нового Року!

пс: Є ідея зібрати кілька прикольних малюнків на тему Різдва, (святкування Різдва, Різдвяні традиції, тощо), раптом вдасться зібрати такуж кількість відвідувачів. Спробую!

  • 0
  • 31 декабря 2012, 20:34
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.