Плани на весну 2013


Перечитуючи попередні записи дійшов висновку, що ще трішки і перейду в автомобільно-будівельну тематику, то пишу про машину, то про дачну ділянку. Практично думки «вголос». Отже, не буду відволікатись, сьогоднішья тема у мене знову автомобільно-планувально-будівельна.

Помітив, що легше реалізовувати який певний заздалегідь запланований перелік справ, ніж кожний раз «хапатись» за нове, а попереднє залишати напівдороги.

Склав невеличкий план на весну:
сім'я: завагітніти;

побут: вибрати і купити диван, ноутбук та 32" lcd телевізор;

кваритира: викинути дерев'яні віконні рами з 100500 шарами фарби і вставити новісенькі металопластикові, я знаю, що весь цивілізований світ тащиться від дерева і навпаки замінюють пластикові вікна на дерев'яні, але я хотів би поглянути на того ідіота, який захоче поміняти свої вікна на мої. Ці вікна напевно бачили революцію 1917-го року, можливо якщо вкласти в них гроші, то є ймовірність, що їх можна привести до нормального вигляду, але нажаль в моєму випадку це не раціональні інвестиції.

Аналогічного покарання чекають два балкони, остекление балконов річ не проста і потребує «набитої» на цьому ділі руки, тому цей пункт плану будуть виконувати спеціально запрошені (за гроші :) майстри.

машина: придбати літню гуму, хочу Goodyear DuraGrip, по відгукам достойна гума, досвіду в цьому питанні в мене немає, тому гугл дуже виручає.

З осені шумить вижимний підшипник, майстер поставив діагноз — заміна щепленя (диск, корзина, вижимний), як наслідок заміна масла в коробці.

Вчасно помітив, що гумка на склоочисниках потребує заміни, тому гріх не купити безкаркасні склоочисники, тим більше, що я давно про них мрію. Спробую, про враження відпишу.

дача: роботи море, за що братись ще не зрозуміло, але відчуваю, що кожні суботу, неділю я там.

Все круто, але де взяти гроші на все це???? :-(((((Звітувати буду щомісяця, а на разі ентузіазм скінчився на депресивній ноті. Добраніч.

  • 0
  • 4 февраля 2013, 23:40
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.