Слідуючий гаджет - GPS планшет


Зупиніть мене, бо я починаю скуповувати не дуже потрібні мені речі. Новий список aka whishlist розпочинає GPS планшет FreeLander PD10. Хто-небудь чув про такий? Ні? А я чув і навіть бачив сьогодні у таксиста, який підвозив мене. Кльова штука хочу Вам сказати, яскравий сенсорний екран, інтерфейс не складніше будь-якого андроід-смартфона. І я нарешті зрозумів одну корисну річ, не слід ганятись за брендами, серед продуктів абсолютно невідомих виробників є більш якісні і функціональні речі, і це стосується не тільки техніки.


Отже, герой дня GPS планшет FreeLander PD10 Typhoon. Всі характиристики я перелічувати не буду, зупинюсь тільки на тих з якими я встиг познайомитись і вони мені запамятались найбільше під час поїздки в таксі.
— Отже, вважаю, що для планшета, який займається навігацією 7" більше ніж достатньо.

— Зрозуміло, що це не iPad, тому товщина пристрою не айпадівська, але й назвати товстим його не можна. Я б сказав «товщина та, що треба, не більше, не менше». Його приємно тримати в руках, корпус не вислизає і не люфтить.

— Через мої руки пройшло кілька китайських планшетів, так історично склалось, що я зарекомендував себе серед знайомих як «Гуру планшетів», при чому «Гуру» з великої літери :). Що хочу сказати, що я виділив би якість і чутливість екрану Фрілендера серед усіх. Дійсно сподобався екран! Ставлю 5+!

Моя подорож в таксі була нажаль, або на щастя для гаманця, не такою тривалою, і моє знайомство з цим GPS планшетом продовжилось в інтернеті. На сьогоднішній день планшет зайняв 3-4 позицію в моєму wish-листі, хто на перших двох дізнаєтесь згодом.

На останок трішки нагугленого відео:


  • 0
  • 13 февраля 2013, 01:08
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.