Наручний годинник: за чи проти?


Давно мені дружина і мама хочуть подарувати наручний годинник, а я все ніяк не ведусь на їх пропозицію і постійно відмовляю. Ну, не подобаються мені всілякі цяцьки на руці, особисто мені не зручно, заважають, та й годину можу глянути на телефоні.

Останній наручний годинник у мене був ще в школі десь в 3-4 класі, радянський годинник «Победа» з Дональдом на циферблаті, мій вже давно десь загублений, а це фото знайшов гуглі. Напевно зараз коштує великі гроші.

Якось пірвався ремінець і я його вдало загубив по дорозі зі школи. Після «Дональда» у мене не було жодного наручного годинника і мене це абсолютно влаштовує, тяги до них немає, особливої потреби не відчуваю.

Знаю, що на сьогоднішній день прогрес не стоїть на місці і годинників зараз на будь-який смак і гаманець, але все одно мене до них не тяне, навіть ціні з кількома нулями. Так, гарна річ, але не моє.


І ось на днях знайомий запропонував недорого купить мужские спортивные часы, фото вище, я чесно кажучи дуже сумніваюсь, що буду їх носити, але ж їх ціна дуже приємна для оригінального годинника. Тепер думаю, чи не переглянути мені моє ставлення до наручних годинників?

Поділіться Вашими враженнями про цей аксесуар…

  • 0
  • 3 марта 2013, 16:16
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.