По результатам двох місяців весни звітую...


На початку лютого зробив собі невеличкі записи щодо планів на весну 2013, попереду ще цілий травень, але мені вже є чим похвалитись:
— сім'я: ми при надії (слово ж придумали) :), мене розпирає від думки, що зовсім скоро я стану татом. Останнім часом тільки і чую від дружини «А кого ти більше хочешь? Хлопчика чи дівчинку?», якщо чесно, для мене найголовніше, щоб дитина була здорова, а дівчина буде чи хлопчик — це другорядне і не найголовніше питання. Я не з таких чоловіків, що їм кров з носа хлопця подавайте. Можливо я чогось зараз не розумію, але наразі у мене інші пріоритетні питання ніж стать. Хоча признаюсь дуже цікаво, на таких маленьких строках на УЗД ще неможливо визначити стать майбутньої дитини.

— побут: телевізор і диван відійшли на другий план, витрати збільшились, тож добавляю їх в свій список бажань, можливо колись черга і до них дійде.

— кваритира: після пасхи буду міняти віконні рами, це вже остаточне рішення, виділив невеличкий бюджет під все це діло, сподіваюсь вкладуся в заплановану суму.

— машина: придбав комплект літньої гуми Barum Brilliantis 2 в розмірі 175\70\14 з індексом 84Т. Про свій вибір напишу в окремому пості, хочу тільки сказати, що на цій гумі я ніби пересів з табуретки на нормальне авто. Стара гума була просто дубова, дивуюсь як я взагалі прокатався на ній цілий рік. Отже, про все напишу в наступних дописах. Вижимний не поміняв, перенесу ремонт на літо. Купив безкаркасні склоочисники, не задоволений. Чому? Теж скоро напишу.

— дача: після зими і великих снігів трішки проламало старий шифер, поки тепло і сухо криша потребує негайного ремонту до дощів, залишилось шифер купить і перебрати пошкоджені ділянки даху. На днях придбали відносно недорогий китайський культиватор, в масштабах нашої земельної ділянки сподіваюсь проживе довго і щасливо.

Звичайно це не все про що хотів розповісти, про все по порядку в наступних постах. Чекайте!

  • 0
  • 30 апреля 2013, 00:56
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.