Шукаєте оригінальний подарунок? А я знайшов :)


Вибір подарунка дуже часто перетворюється на велику проблему зважаючи на багато причин. А коли мова заходить про те, що обрати потрібно саме подарунок дружині, тоді ця проблема подвоюється або навіть потроюється.

Потрібно догодити їй всебічно: подарувати потрібне і корисне, обов'язково дуже красиве і цінне, а також, щоб такої речі ні в кого не було, особливо у найближчих подруг.

В пошуках найоригінальнішого подарунка дружині на день народження наткнувся на сайт, який створює цікаві відео на основі завантажених фото. Процес створення дуже простий: реєструєтесь, завантажуєте фото і чекаєте на своє відео. Нажаль вибір відеошаблонів не дуже великий, але цей недолік компенсується їх якістю. Доречі, послуга безкоштовна. Я спробував, вчора завантажив 25 своїх фото, відео поки що не отримав. Можливо травневі свята стали на заваді, час до дня народження ще є, почекаю.

Пам'ятаю три роки тому на весілля ми замовляли аналогічний ролик, тоді з нас відеоператор взяв 50 євриків, а за цілий «фільм» ми відвалили здається 270-280 євро.

Як працює модуль слайдшоу joomla можна переглянути на zdepthing.com або на відео нижче.Сподіваюсь мій ролик буде готовий вчасно і сподобається дружині, звичайно ще будуть квіти і цей відеоряд буде гарним доповненням до ще одного подарунка (що саме — секрет), якого точно немає у жодної з її подруг.

  • 0
  • 2 мая 2013, 00:56
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.