Привіт Укравтодору! Коли відремонтують дороги?


Читаю місцеве онлайн ЗМІ, пишуть "Половину доріг у Львівській області вже відремонтували. Про це звітує служба автомобільних доріг. Дорожники заявляють, що вже більше половини українських автошляхів відремонтовано."Мене цікавить, хто їх проінспектував, що вони заявили таку дурість. Самі роблять і самі ж звітують не виходячи з кабінетів? Якщо укравтодор розповідає байки про відновлення половини доріг, то про які фантастичні 98% доріг «розказував» пан Азіров?

Ютуб переповнений тим безладом, який відбувається під час ремонту дорожного покриття. Чому контролюючі органи жодним чином не реагують на весь той поху.зм укравтодору? Асфальтна суміш засипається прямо в ями з водою, жодного натяку на якусь мінімальну обробку ями і щоб та суміш якось трималась купи. В іншому відео бачив, як ремонтники засипають ями будівельним мусором, битою цеглою, піском, тощо. Все це тому, що ніхто не відповідає за якість проведених робіт, ніхто не контролює взагалі ці роботи.

Я абсолютно не розумію тих людей, які погоджуються робити саме ТАК той дибільний ямковий ремонт. Звертаюсь першочергово до Вас. Не можете зробити якісно, не робіть, знайдуться ті хто зможе. Я розумію, що можливо не Ви винні в тому безладі, але чому ви не робите свою роботу якісно? Ви ж самі їздите по «відремонтованим» Вами ж дорогам? Якщо не на власному авто, то на громадському транспорті. Як так можна? Ганьба!

Часто відповідальні комунальні служби звітують про відсутність фінансування, щоб провести той чи інший ремонт дорожнього покриття. ЯК ТАК? Нещодавно дивився по ТВ передачу, так у нас один 1 км нової дороги один з найдорожчих в Єропі. Це нонсенс! Асфальтирование дорог цены завищені в хз скільки раз. Куди йдуть мілліони податків з бензину, адже в ціну літра палива заклали відсоток, який іде на ремонт доріг. Де ці мілліони??? В кишенях можновладців в Конче-Заспі???Хочеться спитати: ці дятли ідіоти? А вони так роблять бо їм пох.й. Їм асболютно насрати на свою роботу. Я абсолютно впевнений, що їх більше цікавить як пошвидше закінчити, щоб забухати. Звільняти нах.й треба за таке.ДЕБІЛИ!!! ДЕБІЛИ!!! ДЕБІЛИ!!!!

Для прикладу, як роблять ямковий ремонт в Німеччині


пс: не можу довго розвивати цю тему, бо дуже хочеться матюкатись, нервів на всіх не вистачить.

  • 0
  • 3 мая 2013, 23:54
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.