Повернення в сім'ю :)


Всім привіт! Одразу ж вибачаюсь за тривалу відсутність. Цілих півтора місяці жодного оновлення сайту. Лінь-матінка доконала остаточно. Повна відстуність бажання працювати, напевно це через спеку, але я взяв себе в руки і вольовим рішенням заставив себе хоч трішки попрацювати над сайтом.

Кілька слів про те, що відбувалось останні півтора місяці в моєму «онлайні». А чесно кажучи нічого не відбувалось, я тупо-пасивно нічого не робив. Були спроби навіть щось Вам написати, але мій запис так і валяється в чернетках не опублікований. Доречі він вже не актуальний тому, Ви його вже не побачите.

В оффлайні теж без кардинальних змін, єдина жирнюча світла пляма цього літа — це поїздка в Яремчу. Рішення організувати невеличкий тур вихідного дня з'явилось якось спонтанно і незаплановано. І я в черговий раз переконався, що чим спонтанніший відпочинок, тим він незабутніший і кльовий. Якось так. :)На місцевому базарчику придбав дружині вишиванку. Був дуже здивований кількістю виробів з хутра, дерева, різного роду сопілки, різьблені речі, купа-купа всього і очі розбігаються від асортименту. І доречі все handmade. Вишиванка по ціні втричі дешевше ніж у нас, плюс атмосфера ринку просто сприяє до покупок. Напевно поїхати і нічого не купити просто нереально. :)  • 0
  • 5 августа 2013, 17:21
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.