Плани на зиму


Оскільки відпочити цього літа мені вже не вдасться. Серпень в розпалі, літа залишилось менше місяця, а восени 100% абсолютно не буде часу по сімейним причинам, тому вже зараз я планую, що буду робити зимою.Оскільки моря я не побачу, залишаються гори. А гори зимою — це лижі :) Придивляюсь до гірськолижних курортів, які пропонують турфірми. Можна і в Карпати (Буковель), але я вважаю, що наші ціни неоправдано високі в порівнянні з закордонними аналогічними курортами. Дешевше десь закордоном ніж у нас. Наприклад, досить цікавий варіант банска болгария.

Ось, що пишуть про цей курорт:

Для зимового відпочинку в Болгарії Банско — це, мабуть, найкращий гірськолижний курорт. Він знаходиться в 110 км від Пловдіва і в 160 км від Софії. Курорт розташований у підніжжя пиренейских гір. Ця територія відноситься до Національного заповідника «Пірін», який включений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Курорт користується великою популярністю у любителів гірськолижного спорту зі всієї Європи. Але інтерес у туристів це місце викликає не тільки завдяки відмінним трасах і добре підготовлених схилах, але також ідеального клімату (температура в місті не опускається нижче мінус трьох градусів Цельсія, а в горах — нижче мінус п'ятнадцяти), розвиненій інфраструктурі і великій кількості пам'яток.

Мої друзі торік там відпочивали. Їздили власним ходом, без турфірм, списувалися з місцевими. До достоїнств курорту вони віднесли наявність трас і схилів, придатних для сноубордистів. Підсумовуючи залишилися в захваті від відпочинку, набрались море позитиву і яскравих вражень.

Сподіваюсь мені так само пощастить…

  • 0
  • 14 августа 2013, 13:24
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.