Не розумію!


Друзі розпочали ремонт в свої новій квартирі в новобудові. Двохкімнатна, 70 квадратів. Заздрю білою заздрістю :) Нажаль таких фінансів у мене немає і найближчий час не буде, залишається тільки заздрити і сподіватись на краще майбутнє. Брати кредит, тим більше на таку суму з 5 нулями в долларах — не варіант 100%. Вважаю, що такий кредит — це важке ярмо на тривалий термін в нашій державі, коли абсолютно не знаєшь, що буде завтра. Сьогодні є гроші, завтра — немає.

Отже, ремонт як ремонт, але є одна несподіванка (як на мене) і марнотратство. Замовили вони кухню, так дійсно гарна, функціональна кухня згідно креслень, але як то кажуть, камнем спотикання виявилась банальна мийка. Асортимент мийок на ринку чималий: металічні, керамічні, чорні, білі, сірі, блискучі, матові. Які хочешь на будь-який смак і гаманець. Але і в цьому я вважаю повинен бути здоровий глузд. Не може одна мийка коштувати як вся кухня.

Знайшли вони в неті чимало відгуків про мийку Blanco Divon. А тепер вдихніть поглибше! Мойка Blanco Divon 6S IF коштує 69 тисяч російських рублів, це приблизно 16800 грн. Видихайте! Хіба розум є?

Таке враження, що ремонт вони роблять в музеї. Навіщо в звичайній квартирі така дорога мийка???? Поясніть мені, бо я не розумію. Вона сама миє посуд? Витирає? Якщо гроші є, то це їх справа, але я все одно не розумію.

  • 0
  • 16 августа 2013, 11:34
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.