Якось так :(


І знову невеличкий звіт. Ми продовжуємо не спати. Наша манюня дає нам прикурки. Дуже важко з другої до шостої години ранку, просто вмираю спати, після шостої — трішки легше, точніше спати вже так не хочеться. У нас новий рекорд! В ніч з суботи на неділю ми не спали до ДЕВ'ЯТОЇ години ранку, це добре, що такий максимум припав на вихідні. Ой, не знаю як я це витримаю :( тим більше, що зранку мені на роботу.

Позитиву додала спина. Два тижні тому раптово заболіла спина, мучив неприємний біль, ніби спину щось тягне і інколи було нестерпно боляче. За два дні до цього прибирався в гаражі і дуже йомвірно, що саме там я застудив якийсь мяз. ХЗ. Вирішив довго не мучитись і звернувся до сусіда масажиста. Хочу сказати, що знайти хто б зробив лечебный массаж спины в киеве виявляється дуже складно, наголошую на саме лікувальному массажі, а не простому «рельси-рельси, шпали-шпали».

Найчастіше массажні салони пропонують послуги, які власне не мають права і не можуть надавати, тому будьте уважні і не лінуйтесь запитати, а що саме вони пропонують під тою чи іншою позицією в прейскуранті, особливо, якщо в більшості випадків вони абсолютно не дешеві. Добре мати в знайомих такого специаліста :) і пивка інколи можна попити і спину «відремонтує». Толік, привіт! :)

пс: сьогоднішній пост видався якийсь не радісний, там болить, тут болить. Обіцяю наступний буде по максимуму позитивним. Сподіваюсь сьогодні вдасться виспатись.

  • 0
  • 6 ноября 2013, 00:00
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.