Aliexpress. Друга спроба


Ура! Приїхала все ж таки моя посилочка з АліЕкспресс! Очікував найгіршого варіанту, думав загубиться по дорозі або приїде розукомплектована, ні, все в порядку. Укрпошта порадувала неочікуваним рівнем відповідальності.

Посилка доїхала до мене за 24 дня з моменту замовлення. Не ризикнув замовляти щось дороге і крупногабаритне.

Замовив кілька необхідних недорогих дрібничок:
— парочку світлодіодних лампочок в габарити за 2$/пара;
— ELM327 — це ОBD2 сканер. За 8$ я отримав мегафункціональну штуку. Підключаю її в машині, ставлю на смарті програмку Torque і мій смартфон перетворюється в повноцінний бортовий комп'ютер. Всі показники з різних датчиків, температура, тиск, близько 50 різних діаграм і графіків. Реально цікава і інколи дуже необхідна річ. Головним чином брав цей сканер для зчитування і стирання помилок в системі. Заправляючись на наших АЗС «високоякісним» бензином час від часу вискакує помилка каталізатора. Тепер я знаю як з нею боротись, рік тому вискочила ця ж помилка і я поїхав на комп'ютерну діагностику на офіційний сервіс Сітроен. За кількасекундну процедуру з мене здерли 90 грн. За що? Прийшов мегамайстер з розумнии видом, підключив ноутбук до машини, довго щось ніби робив, створював видимість активної роботи, відкривав і закривав програму, перетаксував вікна, а потім через 10 хвилин заявив, що все готово. Я тоді не став піднімати бучу, головним для мене був результат, і тоді я був не такий обізнаний в цих ділах, зараз я б таку відверту фігню не пропустив би.
— пульт дистанційного керування для фотоапарата за 2$, у нас він коштує 340 грн. Не дохло я зекономив!? :)

Доречі, чув, що виникають якісь проблеми з замовленнями в яких є більше 10 однакових товарів, наша митниця вважає посилку комерційною і необхідно буде заплатити якийсь податок. Чи так це? Якщо так, то яка сума податку з посилки? Я, наприклад, хочу замовити десяток світлофільтрів для себе і друзів. Ціна одного 5-10$. Чи будуть проблеми? Я ж не вагонку оптом замовляю.

Хто б проконсультував або дав ссилочку?

А поки що, я вже склав наступний списочок майбутніх покупок:
— спалах для фотіка YN-560 II (в районі 54-57$);
— кілька світлофільтрів;
— кілька брусочків абразивної глини 3М 38070 (CleanerClay.com) для очистки авто, теж дуже кльова штука, рекомендую. Напишу про неї в наступному пості.  • 0
  • 6 ноября 2013, 14:52
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.