Skype vs Kernel32.dll (Failed to get proc address for GetLogicalProcessorInformation)


Я думав, що практично все знаю про Windows XP, я дуже помилявся. Дуже хороші знайомі попросили встановити кілька простих програм. Прикинув, хвилин 20 мені вистачить на все про все. Як же ж я помилявся. Вчора три години не міг заставити працювати банальний Skype здавалось би на простій ХРюші.

Що я робив. Скачую останню актуальну версію скайпа з офіційного сайту, інсталюю, при спробі запустити вилазить помилка "Failed to get proc address for GetLogicalProcessorInformation (kernell32.dll)". Власне, як на скріншоті.Танці з бубном на протязі трьох годин завершились лишь після того, коли я вирішив глянути, а що ж саме за збірка XP стоїть на цьому компі. А стояла XP з SP2 (Servive Pack 2). Ось, де собака зарита!

В перший раз Скайп почала використовувати функцію GetLogicalProcessorInformation з версії 6.7 і вище, а в Windows XP вона стала доступна в Service Pack 3. На сьогоднішній день остання версія 6.11.0.102. Тому, якщо у вас XP з SP2, у вас будуть проблеми з скайпом описані вище.

Отже, як розв'язати цю проблему — ононвіть систему до Service Pack 3 і Вам буде щастя!

Або…

Скачайте стару версію Skype версії нижче 6.7, або ще як варіант скачайте Portable версію, вона повинна працювати без проблем. Я спочатку так і зробив, але бажання з'ясувати чому не хоче працювати повноцінна версія перемогло над пофігізмом.  • 0
  • 4 февраля 2014, 20:34
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.