Дачний сезон відкрито!


Офіційно вітаю всіх з відкриттям ювілейного дачного сезону 2014 року. Сподіваюсь ніщо не стоїть у Вас на шляху до бажання поколупатись в земельці і виростити все що, на вашу думку повинно рости на вашій дачній ділянці. Отже, пропоную вважати з сьогоднішнього дня дачний сезон відкритим. Ура, друзі, ура!Пам'ятаю минулого року мама заявляла «Все! Наступного року я нічого садити не буду! Тільки відро барабульки, що поїсти по приїзду на дачу і ВСЕ! Більше нічого!». Не так сталось як гадалось, тим більше, що позаминулого року вона розповідала ту ж саму пісню. Як-то кажуть, історія повторюється :)

Отже, вчора ми випадково «не посадили»:
— два персики;
— одну яблуньку;
— одну вишню;
— дуже випадково заклали город картоплею.

І це тільки початок, на балконі вже зеленіє розсада (помідори, ротунда) в кількості приблизно 350-400 штук. Як це все вивозити на дачу я просто не уявляю. За зиму в гаражі назбиралось різного барахла типу «шкода викинути» і цю всю купу теж треба вивезти. Напевно буду шукати знайомих з бусом.

Мама не перестає дивувати, інтернет не стоїть на місці, власне і воне теж не відстає, знайшла і замовила саджанці поштою. Чи доїдуть вони, запитання відкрите. По-перше, ніколи б не додумався саджанці замовляти в інтернеті, по-друге, я б ніколи не додумавася їх взагалі там шукати :) Для такого товару є відповідний ринок в місті, хоча і там можуть здурити. Приїдуть, побачимо.

Отже,


  • 0
  • 6 апреля 2014, 11:05
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.