Aliexpress: Замовив 7" планшет CHUWI V17HD


Всім привіт, нагадаю, що 11.11.2014 на Аліекспресс (і не тільки) відбувався Всесвітній день шопінгу. Заманливі ціни просто не залишили мені вибору.

Спочатку я відстежував сторінку, де можливість щось купити надавалась тільки в певні моменти часу, наприклад, в 12:00 можна купити перелік з 5-10 товарів в обмеженій кількості за дуже-дуже доступними цінами, наступний розпродаж в 13:00 і так далі. Кожен раз інші товари і різна кількість. Ніби непогано придумали, але я взагалі не встигав щось замовити. Тільки-но наступав «час Ч», статус товарів змінювався на типу «Розпродаж завершено» і мені в корзину нічого не попадало, взагалі не розумію як за 10 секунд можна було розібрати весь товар??!!! Відстежував планшет за 10$, його нормальна ціна десь 60-70$, «непогано» подумав я, але не судилось.

Врешті решт без планшету я не залишився, замовив CHUWI V17HD, китаєць. Переглянув кілька оглядів на ютубі, за свої 50$ найкраще рішення.

На борту:
— 7" IPS 1024x600
— китайський чотирьохядерний проц rk3188
— 1GB RAM
— 8Gb
— Android 4.4
— Wi-Fi, без 3G

Эдиний мінус батарейка 3000mah, здається мені це замало на сьогоднішній день для планшета, але поживем побачим на скільки її буде вистачати.

Планшет досі в дорозі, з дня на день очікую, обов'язково відпришу свої враження, можливо зніму перший власний відеоогляд з розпакуванням.

Доречі, відстежую всі треккоди через сервіс post-tracker.ru, нескладна реєстарція і вам доступна зручна панель відстеження всіх треккодів. Рекомендую з власного досвіду.

пс: в наступному пості читайте про ще кілька цікавих покупок

Aliexpress


  • 0
  • 3 декабря 2014, 15:53
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.