Неприємний досвід


Нагадую, що в квітні 2014 року я замовляв на Алі 7" планшет CHUWI v17HD. Його мені все ж таки доставили, але не без проблем. Отже про все по порядку.

Комплектація:
— коробка;
— планшет в упаковчній плівці;
— шнурок USB-MicroUSB;
— мануали і напевно гарантійка на китайському;
— за межами коробки окремо був зарядний пристрій.Перша неприємність була в тому, що після оплати до моменту відправки пройшов досить таки тривалий термін, здається півтора тижні. Дуже довго треккод взагалі не відстежувався на сайті СингапурПоста. Я звернувся з цим до продавця і він запевнив, що все гаразд і не слід завчасно турбуватись. Ок, почекаю. Через деякий час треккод все ж таки почав відстежуватись і посилка була доставлена.

Друга — на новому екрані три непрацюючих пікселя. Не так щоб вони заважали роботі, але все ж таки неприємність.

Третя — зарядний пристрій абсолютно не заряджав планшет. На екрані писало, що планшет заряджається з вказанням процентів, але в такому режимі швидкість розрядки була більше швидкості зарядки. Він взагалі не встигав зарядитись. Довелось купити перевірену зарядку 5В 2А уже тут.

Поки писав цей текст замовив кілька футболок на роботу в корпоративному стилі http://maikoff.com.ua/category_14.html. Не думав, що цей процес займе 10 хвилин. Правда у мене все було підготовлено заздалегідь. Отже, продовжимо…

Апогей несправностей, виявилось, що в планшеті в якому, основним елементом керування є сенсорний екран, не працює саме сенсорний екран. Як так??? Зі своєю проблемою я знову звернувся до продавця, ми довго переписувались, мені відправили останню прошивку, я спробував прошити, не допомогло. Всі мої спроби перепрошити на оригінальні і кастомні прошивки закінчувались безрезультатно. Тачскрін не функціонує, з планшетом можна працювати тільки за допомогою мишки підключеної через OTG. Доречі, на сьогоднішній день є три покоління планшета CHUWI V17HD (дивіться на серійний номер), дуже непогана кастомна прошивка від OMA, гугліть і читайте 4PDA, там є окрема тема по цьому планшету. Я дійшов висновку, що проблема не програмна, а безпосередньо заліза. Мені стало набридати як продавець регулярно включає «дурачка» і я відкрив диспут на АліЕкспресс. В диспут втрутився менеджер Алі, який мав нас розсудити. Доречі, я не написав, що на етапі нашої переписки я відзняв відео, де показав, що тачскрін дійсно не працює, інше відео — прошивка планшета і демонстрація подальшої несправності, були відзняті десяток фото планшета з усіх сторін. Всіх цих матеріалів було достатньо для диспута і подальшої переписки вже втрьох. Читайте наступний пост про диспут і мої результати переписки.

В першу чергу хочу в цьому пості акцентувати увагу на моїх враженнях від планшета, а не на диспуті.

Що сподобалось:
— ціна;
— екран, дуже непоганий екран за такі гроші, IPS, 1024x600;
— в комплекті була додаткова захисна плівка, дрібниця, але вже не треба було купляти додатково;
— плашет зібраний досить непогано і добре лежить в руці, приємний на дотик, хоча видно, що це бюджетний пристрій;
— на борту Андроід 4.4.2

Що не сподобалось не враховуючи дефекти мого екземпляра:
— невдала оригінальна прошивка, абсолютно не бажав додаватись аккаунт гугла через відстуність сервісів гугла, попередньо встановлено декілька непотрібних китайських програм і аналог плеймаркета;
— батарея 3000 mah, не знаю чи відповідають ці цифри дійсності, але планшет розряжається з шаленою швидкістю просто на очах. З такою батарейкою ви практично прив'язані до розетки.
— нестабільно працює Wi-Fi, часто втрачається сигнал, хоча роутер в 2-3 метрах;
— планшет гріється, не так щоб критично, але неприємно. Гріється під час зарядки і під час роботи з плашетом (ігри, додатки). Інколи здавалось, що ще трішки і можна було б на ньому щось розігрівати.
— 7" для мене виявилось мало;
— камера — одна назва, камерою це складно назвати, хоча я на неї дуже сильно і не сподівався;
— відсутній GPS та Bluetooth, я про це знав, напевно з ними АКБ взаглі б здохла.Висновки:
Якщо б я одразу отримав справний планшет, напевно я б змирився з всіма недоліками і активно його використовував в диванному режимі, але…

— Чи порадив би я кому-небудь цей планшет?
— Ні, на мою думку краще додати кілька $ і купити перевірену модель. На сьогодншній день на 4PDA є окрема тема по Чувіку і в ній досить багато негативу.

пс: про мій диспут з продавцем читайте в наступному пості
ппс: вибачаюсь за можливі помилки в тексті, пишу, не перевіряю.

  • 0
  • 16 января 2015, 13:28
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.