Приїхав тач для CHUWI V17HD


Три тижні тому замовив тачскрін для Чувіка, вчора його забрав з поштового відділення. Гарно запакований, практично в дві коробки, зовнішніх пошкоджень не виявлено, візуально ніби все гаразд. Фото будуть пізніше, зараз немає можливості їх скинути на комп.

Сьогодні буду пробувати міняти тачскрін власними силами, досвіду ноль, але судячи з відеомануалів на ютубі там абсолютно нічого складного. Руки (я так думаю) ростуть з правильного місця, тому проблем не повинно бути. В будь-якій справі 60% успішності — це правильні інструменти:
— пластикова картка, металічні інструменти можуть пошкодити пластик;
— фен;
— рівні руки.Процедура не складна:
— знімаємо задню кришку планшета;
— прогріваєм феном старий тач, знімаєм його, попередньо відключивши шлейф;
— прибирємо залишки клею, можливо необхідно буде аккуратно протерти матрицю, якщо є пилюка;
— приміряємо новий, якщо все гаразд знімаємо наліпки і приклеюємо;
— закріплюєм шлейф в роз'єм;
— перевіряємо роботу тачу включивши планшет
— якщо все пучком, ставимо на місце задню кришку.

Ось і все! На мою думку найскладніший етап з даного переліку — це розібрати планшет не пошкодивши його, не слід прикладати занадто сили до тих елементів корпусу, які не піддаються. Це стосується задньої кришки. Практично в 90% випадків вона кріпиться на защіпках, дуже рідко коли вона прикручена, тому необхідно в першу чергу виявити місця цих защіпок. Не получається з одного боку, спробуйте з іншого, ви обов'язково знайдете найслабшу, а далі обов'язково пластиковим інструментом ідем по периметру. Грубої сили прикладати не потрібно, це все ж таки електроніка.

Доречі, хочу похвалитись, на днях прибдав квитки на концерт Тіни Кароль. Вручив дружині, вона в мене фанатка творчості співачки. Дякуючи сайту про события в киеве, так би навіть і не дізнався, що буде концерт. Наразі мій щоденний розпорядок виглядає так: дім-робота-дім. І так кожен день. І абсолютно не вистачає часу на різного роду розваги, нарешті накльовується культурний відпочинок.  • 0
  • 9 апреля 2015, 12:33
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.