Рейтинг
+1.13
голосів:
1
avatar

Цікавинки  

Аерозйомка Львова

Краще переглядати в FullHD та на великому екрані.Думаю за польоти в районі аеропорту, особливо під час приземлення літака їх по головці не погладили би :)

Виявляється не всі рослини можно тримати вдома

Кімнатні рослини, які мають сильну енергетику при неправильному виборі або розміщенні можуть нашкодити мешканцям будинку. Тож будьте обережні — деякі квіти НЕ можна тримати вдома, вони не придатні для житлових приміщень.

Наприклад, монстера дуже хороша для офісу, особливо якщо стоїть в секторі партнерства. Але для квартири ця квітка зовсім не підходить.Також не можна тримати вдома Пуансетію, диффенбахию і бонсай, який вирощується при порушенні природної гармонії росту. Але в офісі ці рослини ніякої шкоди не принесуть.Небажана присутність в будинку і лілій і папоротей. Ці квіти вночі поглинають кисень і виділяють вуглекислий газ. Так що вранці ви можете прокинутися з серйозним головним болем.

( Читати далі )

Флешмоб "Небесні ліхтарики"

Перший раз став свідком і учасником флешмобу. Сподобалось, навіть дуже.Запускали небесні ліхтарики в чітко визначений час на одній з площ міста. Народу зібралось досить багато, я навіть не сподівався, що у нас такий інтернетактивний народ. Першою фішкою флешмобу було те, що вся організація відбувалась в інтернеті, були задіяні соціальні мережеі: одноклассники, вконтакті, трохи фейсбук і невеличкий відсоток твіттер. А другою — власне сам запуск небесних ліхтариків. Це незабуті враження.

( Читати далі )

Фестиваль «Культура та духовність – Багатство Європи»

У курортному містечку Трускавець, що на Львівщині, 28 та 29 травня 2011 року проходив фестиваль хорів «Культура та духовність – багатство Європи». Представили свої духовні музичні надбання православні і католицькі християнські конфесії.Кошти на фестиваль виділив ректор Рільничого університету у Кракові (Польща). Окрім представників від 4 українських конфесій, фестиваль відвідали також гості з Білорусії, Сербії і Польщі.

( Читати далі )

Живіть кожен день на всі 100%

Традиційне козацьке весілля можна розділити на дві основні етапи. Перший — це передвесільні підготовчі обряди, другий — власне весілля.

Напевно Ви вже задумались чому тема посту зовсім не про весілля, але дочитайте до кінця і ви зрозумієте...

Першим пунктом передвесільних обрядов — це обов'язково сватання, коли попередня домовленість про весілля була досягнута, у нареченого і нареченої запитували згоди на шлюб. У ході сватання батьки наречених домовлялися про витрати на весілля.

( Читати далі )

Козацьке житло. Чи потрібні козакам меблі?

Курінь — початково будівля різних розмірів, часто тимчасова, призначена для ночівки, зимівки і т. д. В подальші часи розміри курені мали дуже різні розміри — від невеликої будівлі, складеної з гілок дерева з листям, до міцної великої хати з товстих дубових брусів на кілька сот чоловік.Кожний, прийнятий до козаків, входив до певного куреня.

( Читати далі )

Як ввійти в робочий ритм після тривалих вихідних

Як раз по темі мого попереднього посту, вибачаюсь за якість, але прочитати можна. Обов'язкове до виконання! :)