Яке воно українське весілля?Ця тема мене зачепила після перегляду декількох серій передачі "4 весілля" здається на Новому каналі. Взагалі-то досить дивно коли учасниця ставлячи всім по 0 балів сподівається на перемогу в шоу. В мене інколи виникає запитання на що вона сподівається??? Але зараз не про це.

Зараз про українське весілля, точніше про те, що поняття "українське весілля" в різних регіонах України може досить суттєво відрізнятись. Дивує, що кожна вважає себе абсолютним знавцем весільних обрядів, а насправді картина зовсім інша.

Я так розумію в учасниць склався такий стереотип, що якщо вони одягли вишиті сорочки, то автоматично весілля становиться суто «українським». А як же обряди? Як же спілкування наречених на «українському весіллі» російсьою мовою? (Я не є націоналістом, але якщо ви притримуєтесь традицій, то вже притримуйтесь у всьому)

Чесно кажучи я б дуже хотів побувати на гуцульському весіллі в горах, ось де справжня самобутність, весілля святкують всім селом, не зважаючи на те, що сусід від сусіда можуть жити за кілометр один від одного.

На останок трошки гумору від Сергія Притули :)  • 0
  • 2 декабря 2011, 16:52
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.