Red Hot Chili Peppers в Києві


Літо 2012 буде спекотним, не тільки від сонця, а й від перців. В липні буде мегаочікувана та наймасштабніша музична подія в Україні (напевно за останні 10 років так точно) :)27 липня 2012 в Києві на Олімпійському буде концерт всесвітньо відомої групи Red Hot Chili Peppers. О це так київським фанатам червоних перців повезло. Чув, що дехто навіть збирався їхати в Варшаву на їх концерт в Польщі в рамках міжнародного фесту «Tuborg GreenFest», але оскільки вони приїдуть в Україну, тому така необхідність відпала. Я навіть не пам'ятаю чи взагалі вони були в Україні, здається це вони вперше.

Red Hot Chili Peppers — це 7 Греммі (5 з яких група отримала на одній церемонії), 85 мільйонів проданих платівок в усьому світі, почесне місце в «30-ці найкращих рок-музикантів світу» за версією VH1, незліченна кількість щорічних премій і вершин чартів.

Ціни на билеты на концерт RHCP в Киеве від 300 до 2300 грн. Не зволікайте, бо знайдуться охочі продати білет ціною 300 грн за 1000 грн. Хто раніше встав — того й тапки!

  • 0
  • 21 декабря 2011, 11:42
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.