Живіть кожен день на всі 100%


Традиційне козацьке весілля можна розділити на дві основні етапи. Перший — це передвесільні підготовчі обряди, другий — власне весілля.

Напевно Ви вже задумались чому тема посту зовсім не про весілля, але дочитайте до кінця і ви зрозумієте...

Першим пунктом передвесільних обрядов — це обов'язково сватання, коли попередня домовленість про весілля була досягнута, у нареченого і нареченої запитували згоди на шлюб. У ході сватання батьки наречених домовлялися про витрати на весілля.Часто трапляється, що наречені та батьки в передвесільних клопотах геть-чисто забувають розпитати в бувалих як правильно організувати урочисту частину весільної забави. Особливо часто це трапляється, коли батьки видають заміж чи женять першого сина чи дочку.

І це вам не сьогоднішні стандартні клопоти:
— як вибрати костюм нареченому або весільне плаття нареченій;
— придбати обручки;
— де замовити транспорт на весілля;
— який обрати ресторан;
— де замовити музикантів;
— як правильно обрати тамаду;
— і ще цілий перелік всіляких дрібниць…

В той час весільні обряди потребували не меншої уваги. Зараз практично всі питання по огранізації вирішують гроші, в той час — авторитет батьків серед односельчан міг згуртувати громаду на допомогу в проведенні весільних обрядів.

Я наразі не ставив собі за мету розписати повністю обряди козацького весілля, просто зараз є знайомі, які тільки-тільки пройшли перший етап і вже застогнали від величезної кількості моментів які просто не можна пропустити. Але хочу з упевненістю вам сказати, що через рік вони будуть з приємністю згадувати ці передвесільні клопоти. Час летить і треба намагатись проживати кожен день з повна.

На десерт радянський мультфільм 1984 року випуску «Як козаки на весіллі гуляли»


  • 0
  • 3 февраля 2012, 16:35
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.