Виявляється не всі рослини можно тримати вдома


Кімнатні рослини, які мають сильну енергетику при неправильному виборі або розміщенні можуть нашкодити мешканцям будинку. Тож будьте обережні — деякі квіти НЕ можна тримати вдома, вони не придатні для житлових приміщень.

Наприклад, монстера дуже хороша для офісу, особливо якщо стоїть в секторі партнерства. Але для квартири ця квітка зовсім не підходить.Також не можна тримати вдома Пуансетію, диффенбахию і бонсай, який вирощується при порушенні природної гармонії росту. Але в офісі ці рослини ніякої шкоди не принесуть.Небажана присутність в будинку і лілій і папоротей. Ці квіти вночі поглинають кисень і виділяють вуглекислий газ. Так що вранці ви можете прокинутися з серйозним головним болем.

Звідки я дізнався про все це? На http://allflowers.su/ можна знайти багато цікавої інформації про квіти, тож не полінуйтесь проаналізувати Ваш зелений куточок.

Найбільш суперечливим протягом багатьох років є кактус. Але є люди, які так не вважають. Вони стверджують, що кактус повинен стояти в кожному будинку, так як він створює затишок і комфорт в приміщенні. Але багато хто впевнений, що вони все ж негативно впливають на хорошу енергетику, а також ускладнюють людям їх існування.  • 0
  • 16 января 2013, 21:45
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.